O firmie

Szkieletowe Domy Drewniane Andrzej Majewski to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie.  Specjalizujemy się głównie w produkcji, dostawie i montażu domów drewnianych, zarówno letniskowych, jak i całorocznych oraz wiat, altanek, placów zabaw. Nasze realizacje to głównie domy drewniane warmińsko-mazurskie, według gotowych projektów, cieszących się największym zainteresowaniem. Wśród nich znajdziecie takie jak: Francik, Chatka Drewniana, Przepiórka, Sosenka Drewniana, Kruk, Gładyszów, M69/3, M69/4, M69/5. Są to projekty gotowe z biur architektonicznych: MG Projekt Warszawa, Studio Projektowe Bohdana Ufnalewskiego Warszawa, Dom – Projekt Myślenice, Archi-B i Biuro Projektowe Ostróda.

Początki działalności firmy

Na początku działalności nasza firma zajmowała się przetwórstwem drewna. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy swoją działalność o budowę domków drewnianych ogrodowych, letniskowych oraz domów całorocznych o dowolnym metrażu. W tej chwili główną naszą  specjalizacją są szkieletowe domy drewniane – wykonywanie elementów i budowa.
Ten typ konstrukcji daje wiele możliwości. Domy drewniane o konstrukcji szkieletowej to przede wszystkim ciepło i komfort użytkowania oraz doskonałe rozwiązanie na letni, jak i zimowy wypoczynek na działce.
Do budowy domów używamy wysokiej jakości surowca, pochodzącego z warmińsko-mazurskich lasów – głównie  sosny taborskiej, posiadającej certyfikat FSC. Stąd można powiedzieć, że nasze domy drewniane warminsko-mazurskie, bez względdu na projekt takie właśnie są.
Dysponujemy własnym zapleczem maszynowym, w którym odpowiednio przygotowujemy elementy konstrukcji. Wszystkie elementy poddajemy kompleksowej impregnacji zapewniającej skuteczną ochronę przeciwogniową oraz przeciwgrzybiczną. Większość elementów wykończeniowych wykonywana jest ręcznie, co nadaje unikatowy charakter realizowanym projektom.
Nasza firma wykonuje domy drewniane według standardowych i indywidualnych projektów dostarczonych przez Klienta. Inwestor może dokonać daleko idących zmian adaptacyjnych wnętrz domków oraz określić stopień wykończenia.

Domy szkieletowe wykonujemy w zależności od potrzeb Klienta w różnym stopniu zaawansowania.

Naszą specjalnością jest budowa i wykończenie domów „pod klucz”.
Specjalizujemy się w budowie domów i domków drewnianych na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Naszym terenem działania są także województwa mazowieckie i pomorskie, gdzie zrealizowaliśmy wiele inwestycji. Położenie firmy umożliwia nam szybki i niedrogi transport na place budowy w województwach mazowieckim, pomorskim i warmińsko-mazurskim.
W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy Państwu fachowe rady i wskazówki, jak również rzetelność przekazywanych informacji. Cenimy sobie przede wszystkim solidność i profesjonalne wykonanie każdego projektu.

Zasługujesz na wymarzony dom
– zadzwoń – zapytaj – zamów – 601 655 988